جلوگیرى تکرار فراخوان بزرگ

toyota-tesla
مدلی برای ماجراجوئی
11 می 2019
روبوقی لندکروز ۲۰۱۱
15 آگوست 2019

عدم تكرار فراخوان

تلاش براي عدم تكرار فراخوان
خودروساز ژاپنی تویوتا اعلام کرد که به ‌منظور جلوگیری از اعلام فراخوان ‌های گسترده و جلوگیری از رسوایی ‌هایی مانند آنچه هفت سال پیش برای این شرکت رخ داد، از ماه گذشته ۳۵ میلیون دلار سرمایه ‌گذاری برای گسترش مرکز تحقیقات خود تا سال ۲۰۲۰ انجام داده است. اين تحقيقات دنباله ى كار تويوتا است كه آن را در سال ٢٠١١ شروع كرد و تا دسامبر ٢٠١٥ ادامه داد.
بسیاری از خودروسازان امیدوارند پس از اعلام فراخوان و تعمیر خودروهای معیوب این مشکلات از ذهن مردم پاک شود ولی تویوتا این‌ را به زمان محول نمی ‌کند. تویوتا در واکنش به مشکلات گسترده ‌ای که در سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۰ برای محصولات این شرکت رخ داد، مرکز تحقیقاتش را تاسیس و آکیو تویودا مدیرکل این شرکت در نمایشگاه ۲۰۱۱ دیترویت از آن رونمایی کرد و اکنون آن مرکز توسعه می ‌یابد. فراخوان ميليون ها وسيله ى نقليه ى تويوتا نشان دهنده ى تعهد تويوتا به ايمنى پس از از بين رفتن كيفيت مورد نظر آنها است. دور جديد اين تحقيقات كه CSRC Next نام دارد، تحت حمايت مراكز مختلف است و بر روى وسايل نقليه ى مرتبط و غير مرتبط تمركز خواهد داشت.
فراموش نكنيد! گسترش اين برنامه تا سال ٢٠٢٠ تأكيدى برحساسيت تويوتا بر روى آن بحران بزرگ است. حتى امروزه، يك مركز كيفيت خودرو با نام Quality Learning Center در Toyota City قرار دارد كه به گونه اى يادآور فراخوان بحرانى تويوتا است. اين فراخوانى باعث كاهش موقتى شهرت و فروش تويوتا شد. همچنين اين مركز نشان مى دهد كه اين كمپانى نبايد درس هايى را كه آموخته است فراموش كند. سخنگوى تويوتا Sonomi Aikawa اعلام كرد:” بخش بزرگى از انگيزه براى ايجاد CSRC ناشى از مسئله ى فراخوان بزرگ تويوتا است. به همين دليل ما در مسير يافتن راه هايى براى ايمنى بيشتر تلاش خواهيم كرد و سعى مى كنيم تجربه ى گذشته را فراموش نكنيم.” "تعمير تخصصي انواع تويوتا و لكسوس تخصص ماست"

سرمایه گذارى عظیم تویوتا براى جلوگیرى از تکرار فراخوان بزرگ